ОКОНЧАТЕЛЕН ГРАФИК

ЗА УЧАСТИЕ ВЪВ
ВТОРИ МЕЖДУНАРОДЕН ФОЛКЛОРЕН КОНКУРС –
НАДПЯВАНЕ, НАДСВИРВАНЕ И НАДИГРАВАНЕ
„СЕВЕРНЯШКИ СЛАВЕИ”

На вниманието на всички участници
в категория НАДПЯВАНЕ
(индивидуални изпълнители и народни хорове)!!!

 Напомняме, че по регламент общото времетраене
на двете изпълнявани песни трябва да бъде до 4 минути!
Благодарим ви за разбирането!

19.09.2014 г. (петък)

НАДПЯВАНЕ И НАДСВИРВАНЕ

11.00-11.30 ч.
Гергана Йорданова – гр. Севлиево
Десислава Друмева – гр. Севлиево
Цветелина Минкова – гр. Севлиево
Даяна Тотева – гр. Севлиево
Александра Страшилова – гр. Плевен

11.30-12.00 ч.
Цветан Гатев – гр. Севлиево
ФГ „Бял гердан” – с. Младен
ФГ „Родна песен” – с. Крамолин
Група за изворен фолклор – с. Петко Славейков

12.00-12.30 ч.
Милен Станоев – гр. София
Асен Станоев – гр. София
Симеон Илиев – гр. София
Дует гъдулки „Свирците” – гр. София
Лилия Тодорова – гр. София

13.45-14.15 ч.
ФГ „Надежда” – с. Средище
ГАФ „Росна китка” – с. Ореш
ПГ „Детелина” – с. Тотлебен

14.15-14.45 ч.
Марина Маринова – с. Тотлебен
Гюнайдън Селимов – гр. Севлиево
Дует Д. Костадинова и М. Узунова – гр. Сухиндол
Дует И. Лилов и Н. Пазвантова – гр. Сухиндол

14.45-15.15 ч.
ФФ „Лозица” – гр. Сухиндол
Смесен народен хор – гр. Сухиндол
Милка Петрова – с. Баховица
Димитър Кръстев – с. Хотница

15.15-15.45 ч.
Данаил Йорданов – гр. Велико Търново
Калина Друмева – гр. Велико Търново
Златимира Стефанова – гр. Велико Търново
Народен оркестър при ДЮФА „Българче” – гр. Велико Търново

15.45-16.15 ч.
Лалю Лазаров – гр. Сухиндол
Иван Лилов – гр. Сухиндол

16.15-16.45 ч.
ДФГ „Славейче” – с. Ценово
МФГ „Мераклии” – с. Ценово
Калинка Генчева – гр. Трявна
Василена Василева – гр. Плачковци
Мариела Драганова – гр. Трявна

16.45-17.15 ч.
ФФ „Калина” – гр. Трявна
Христина Калчева – с. Присово
Дует Х. Калчева и Г. Йоргова – с. Присово
ЖХОФ „Аглика” – с. Присово

 

20.09.2014 г. (събота)

НАДПЯВАНЕ, НАДСВИРВАНЕ И НАДИГРАВАНЕ

9.30 – 10.00 ч.
Марина Джамбазова – гр. Правец
ДЦВХУ „Правец пее” – гр. Правец
Божидара Аламурова – гр. Велико Търново
Виан Кисьова – гр. Велико Търново
Денис Йорданова – гр. Велико Търново

10.00 – 10.30 ч.
Ния Кисьова – гр. Велико Търново
Елизабет Златкова – гр. Сухиндол
Теодосия Иванова – гр. Велико Търново
ЖФГ „Осъмски ритми” – с. Асеновци
Десислава Дукова – гр. Сухиндол

10.30 – 11.00 ч.
Румяна Колева – гр. Ботевград
Деница Дончева – гр. София
Алис Ахмедова – гр. Котел
Татяна Стоянова – гр. Котел
Петра Петрова – гр. Велики Преслав

11.00 – 11.30 ч.
Десислава Неновска – гр. Тетевен
Велислава Христова – гр. Тетевен
Десислава Иванова – гр. Тетевен
Изабела Енчева – гр. Тетевен
Илиянка Маринова – гр. Тетевен

11.30 – 12.00 ч.
Симона Апостолова – гр. Тетевен
Славена Петкова – гр. Тетевен
Габриела Костадинова – с. Черни Вит
Ива Иванова – с. Черни Вит

12.00 – 12.30 ч.
ГАФ „Тетевенски божурчета” – гр. Тетевен
Стоян Стоянов – с. Черни Вит
Дует тамбури – с. Черни Вит
Дует кавали – с. Черни Вит

12.30 – 13.00 ч.
Камерна инструментална група към ОУ „Г. Бенковски” – с. Черни Вит
ФФ „Здравец” – гр. Горна Оряховица
ФФ „Северняшка огърлица” – гр. Левски
ФГ „Ралица” – гр. Трявна
Персиан Димитров – гр. Монтана

13.45 – 14.15 ч.
Александър Стефанов – гр. Русе
Георги Георгиев – с. Ценово
ДФГ „Шарено коланче” – гр. Каварна
ДНХ „Шарено коланче” – гр. Каварна
ЖНХ „Шарено коланче” – гр. Каварна

14.15 – 14.45 ч.
Ева Янакиева – гр. Монтана
Габриела Иванова – гр. Монтана
Георги Иванов – гр. Монтана
Мартин Лишковски – гр. Монтана
Поли Петрова – гр. Монтана
Анита Аврамова – гр. Монтана

14.45 – 15.15 ч.
ПГАФ „Пъстренец джуниър” – гр. Монтана
ЖВГ „Орехова вейка” – с. Вардим
Галин Новаков – гр. Велико Търново
Клуб за народни хора „Жива вода” – с. Поликраище

15.15 – 15.45 ч.
Игнат Игнатов – с. Раданово
Певческа група за народни песни – с. Раданово
ЖФГ „Мита Стойчева” – с. Обединение
Фатме Байрамова – с. Одърне
Ана-Мария Атанасова – с. Одърне

15.45 – 16.15 ч.
Николета Петрова – с. Одърне
Дамска група за народни песни – с. Одърне
Камерна инструментална група – с. Одърне
ФГ „Росен здравец” – с. Горна Липница

16.15 – 16.45 ч.
Група за автентичен фолклор – с. Вранино
Група за автентичен фолклор – с. Видно
Група за автентичен фолклор – с. Челопечене
Йорданка Дечева – с. Долна Липница
Иванка Асенова – с. Долна Липница

16.45 – 17.15 ч.
Мария Златинова – с. Долна Липница
ЖФГ „Росна китка” – с. Долна Липница
ВГ „Детелина” – с. Паскалевец
Стоян Борисов – с. Паскалевец
Фолклорна група – с. Кардам

17.15 – 17.45 ч.
Група за народни песни – с. Добромирка
Група за изворен фолклор – с. Крушево
Полина Колева – с. Крушево
Калинка Костадинова – гр. Враца

17.45 – 18.30 ч.
Мирела Печинова – гр. Велико Търново
Рая Аламурова – гр. Велико Търново
Мирела Стойкова – гр. Велико Търново
Група за народни песни „Ятрус” – с. Петко Каравелово
ЖФГ „Млади сърца” – с. Михалци
СВГ при НЧ „Селска любов” – с. Недан

 

21.09.2014 г. (неделя)

НАДПЯВАНЕ И НАДСВИРВАНЕ

9.30 – 10.00 ч.
Герман Златков – гр. Сухиндол
Александра Кушева – гр. Сухиндол
Ивалина Стойчева – гр. Сухиндол
Йорданка Стойчева – гр. Сухиндол

10.00 – 10.30 ч.
Искра Попова – гр. Сухиндол
Нарин Калинова – гр. Сухиндол
Димитринка Тинчева – с. Батошево
Вокален квинтет „Росита” – с. Батошево

10.30 – 11.00 ч.
Калина Колева – с. Обединение
Емилия Петрова – с. Обединение
Маринка Русева – с. Обединение
ФГ „Славей” – с. Обединение

11.00 – 11.30 ч.
Вокална група при НЧ „Хр. Ботев 1908” – гр. Русе
Бонка Алтънова – гр. Русе
Милен Бакалов – гр. Русе
Софка Георгиева – с. Лесичери
Колчо Маринов – с. Стамболово

11.30 – 12.00 ч.
Дует – с. Медовина
ПГ „Момина сълза” – с. Медовина
ГНП „Настроение” – с. Козловец
Женски народен хор – с. Първомайци
ЖФГ „Росна китка” – с. Дъскот

12.00 – 12.30 ч.
Теодор-Светослав Стоименов – гр. Сухиндол
Мария Въртикъщова – с. Иванча
Мария Георгиева – гр. Асеновград
Беатрис Александрова – гр. София
Валентина Шерденкова – гр. София

12.30 – 13.00 ч.
Ива Котева – гр. София
Красимир Миланов – гр. София
Петър-Леон Божилов – гр. София
Христина Ненкова – гр. София
Полина Порумова – гр. София

13.45 – 14.15 ч.
Георгия Райкова – гр. София
Мартин Владимиров – гр. София
Квартет тамбури – гр. Кюстендил
Тамбурашки оркестър – гр. Кюстендил

14.15 – 14.45 ч.
Мария Русанова – с. Градище
Група за изворен фолклор – с. Градище
Фолклорна група – с. Сенник
Кристиана Любенова – гр. Кюстендил
Бетина Любенова – гр. Кюстендил

14.45 – 15.15 ч.
Радослава Кръстева – гр. Кюстендил
Росина Шейтанова – гр. Кюстендил
Гергана Йорданова – гр. Кюстендил
Николета Златанова – гр. Сухиндол

15.15 – 15.45 ч.
Преслава Пенева – гр. Велико Търново
Виктория Златкова – гр. Сухиндол
Теодора Алтънова – гр. Сухиндол

 

НАДИГРАВАНЕ

12.00-12.30 ч.
ДТС „Царичина” – с. Рибарица
ТС „Звездици” – с. Аспарухово
Студентски танцов състав „Тракийска младост” – гр. Пловдив

12.30-13.00 ч.
ТС „Рибарски бисери” – с. Рибарица
Фолклорен танцов дует „Ритъм” – с. Рибарица
Школа за народни танци „Вай, Дудуле” – гр. София

14.45-15.15 ч.
ТФ „Мераклийче” – с. Градище
ДЮТС „Северняче” – с. Градище
ААФ „Капанци” – с. Садина

15.15-16.00 ч.
ТС „Дряновските булки” – гр. Дряново
ТГ „Гъмзовяни” – гр. Сухиндол
ТС „Шарени мъниста” – гр. Сухиндол
Клуб за народни хора „Люти чушки” – гр. Павликени